Fazole bílé (volně na váhu)

Kód: Není vybrána varianta

Fazole jsou vynikající zdroj bílkovin.

U nás v prodeji z našeho zásobníku na váhu.

Zvolte si požadované množství – výběr varianty:

např. pro 500g zvolte 10 ks po 50g … 10×50g=500g

nebo 5ks po 100g 5×100g=500g

Balíme celou hmotnnost do jednoho obalu. Pokud chcete 10 balíčků po 50g, každý balíček zvlášť uveďte to, prosím, do poznámky u nákupu.

Tip na přípravu:
Večer fazole zalijte v misce vodou a nechte namáčet přes noc. Pokud máte pomalý hrnec nebo jiný přístroj, který může vařit za Vás, slijte vodu, propláchněte a dejte je vařit s trochou balkánské čubrice do přístroje ráno před odchodem do práce. Po návratu máte hotovo. ;-)

Detailní popis

 
od 3,45
Počet:

Související produkty

Fazole jsou vynikající zdroj bílkovin.

U nás v prodeji z našeho zásobníku na váhu.

Zvolte si požadované množství – výběr varianty: např. pro 500g zvolte 10 ks po 50g … 10×50g=500g nebo 5ks po 100g 5×100g=500g Balíme celou hmotnnost do jednoho obalu. Pokud chcete 10 balíčků po 50g, každý balíček zvlášť uveďte to, prosím, do poznámky u nákupu.

Tip na přípravu:
Večer fazole zalijte v misce vodou a nechte namáčet přes noc. Pokud máte pomalý hrnec nebo jiný přístroj, který může vařit za Vás, ráno před odchodem do práce slijte vodu, propláchněte a dejte je vařit s trochou balkánské čubrice do přístroje. Po návratu máte hotovo. ;-)

Pokud žádný takový přístoj nevlastníte, pak až přijdete z práce slijte vodu, propláchněte fazole a dejte je vařit s novou vodou do hrnce nebo do tlakového hnce. Uvařené fazole můžete rozdělit na více částí. Jednu lze použít hned a zbytek si uskladnit do sklenic do lednice. Vydrží i několik dní a můžete je postupně používat do různých jídel.

Pak stačí osmahnout zeleninu na cibulce, zalít uvařenými fazolemi i se zbytkem vody, ve které se vařily. Povaříme cca 10 min a můžeme podávat. Vznikne zajímavá a vydatná omáčka, kterou můžete podávat s těstovinami nebo rýží či bulgurem.