Lahodný podzimní balíček s osobním dopisem pro Vás

NovinkaAkceNáš tip
Kód:
1 ks
Dostupnost: skladem

Sestavila jsem pro Vás lahodný podzimní balíček s jídlem na více dní. Nebudete muset vymýšlet, co jíst a je to ze surovin, které zasytí na dlouho. Po jídle Vám nebude těžko, protože obsahuje složky, které zlepšují trávení a tím pomáhají přirozeně posílit imunitu. A navíc to budete mít za 15 minut na stole. Zajímá Vás to? Tak klikněte na detailní popis.

Detailní popis

 
1 390,00
757,00
Počet:

„CO BUDE K JÍDLU?“ „Ceplík, kvíčaly a patoky.“ Cože??

Nebojte, to jsou pochoutky ze 16. století – vánočka, drozd a nápoj. Vy ale neřešíte perličky ze stolu z dob Rudolfa II., že?

Každý den, přicházíte domů a už ve dveřích vás vítá místo pozdravu otázka: „CO BUDE K JÍDLU?“

  • a přitom vy jste si ještě ani nestihli vydechnout,

natož o tom přemýšlet…

Zdá se Vám, že jste doma vlastně jenom automat na výdej jídla a Vaše ratolesti se chodí hladově koukat do lednice častěji, než vy stíháte vůbec jídlo vymýšlet, natož připravovat. A už vůbec nemáte prostor řešit nějaké zdravotní benefity a výživový přínos.

Pořád do nekonečna smažíte topinky, děláte toasty, ohříváte párky a mažete rohlíky s máslem a salámem, protože je to prostě hned a vy máte od krmení na chvíli pokoj?

A odevšad z médií se na Vás valí zprávy o tom, jak je důležité, aby strava byla zdravá, pestrá a výživná? Rád(a) byste nějak ozdravila doma jídelníček, ale nevíte, jak a kde ty informace hledat a už vůbec na to nemáte čas?

Pak tohle je balíček přesně pro Vás.

Připravila jsem pro Vás balíček zdravých potravin – Vám, kteří musíte sytit nejen svoje bříško, ale i ty ostatní, které s Vámi sdílí domov.

Připravila jsem pro Vás balíček zdravých potravin, ze kterých hravě a rychle vykouzlíte hned několik sytých podzimních jídel.

Co budeme připravovat?

Na podzim potřebujeme jídla, která nás zahřejí, protože venku se začíná ochlazovat. Ideální jsou omáčky a husté polévky z lokální zeleniny jako dýně, mrkev, cukety, zelí, kapusta, kapustičky a celer doplněné o dobře stravitelné bílkoviny. Ty jsou obsažené v luštěninách.

Vybrala jsem pro Vás recept:

„Boloňské špagety z čočky“

Proč zrovna tento recept? Protože je rychlý, chutný, sezónní… A hlavně všichni přeci milují špagety, takže vás doma vaši stávníci určitě pochválí.

Navíc použité suroviny mají spoustu zdraví prospěšných účinků.

Přehled jaké pozitivní účinky mají jednotlivé suroviny jsem pro Vás sepsala níže v příloze včetně podrobného popisu a inspirace na další jídla najdete v mém osobním dopise, který najdete přiložený v balíčku.

Těchto originálních balíčků s mým osobním dopisem mám jen omezené množství.

A jejich prodej brzy skončí.